Tosyalı Okul ve Büro Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti.

Okul ve Ofis malzemeleri alanında e ticaret çalışmalara başlamış olan Tosyalı Okul ve Büro Malzemeleri firmamız, geniş ürün yelpazesiyle yurtiçi ve yurtdışı online pazarlama çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Üretici firmaları toptancı ve perakendeci firmalarla buluşturan yapımız, üretici firmalardan hızlı ve güvenli bir ticaret yapısı sağlamaktadır. Sipariş ürünleri hızlı bir şekilde ve sigortalı olarak kargo firmaları tarafından adresinize teslim edilmektedir. 

Tosyaliofis.com üreticilerin depolarından yapılan teslimatlar güncel stok miktarına göre yönlendirilmektedir. Bu sebepten dolayı güncel stok bilgisi için lütfen iletişime geçiniz. Stokta bulunmayan ürünlerimiz ise fabrika ortamında hızlı bir şekilde üretilip adrese kargo ile teslim edilmektedir. 

Toplu alım teklifleri ile ilgili mail adresimizden veya telefon ile irtibata geçerek teklif talebinde bulanabilir fiyat teklifi isteyebilirsiniz. 

Tosyaliofis.com online satış sitemizde yazı tahtası, mantar pano, kumaşlı pano, çizim masası, sümen takımı, eğitim panosu, display pano, makam arkalığı, şövale, okul ve eğitim gereçleri ürün kategorileri altında çeşitli ölçülerde ürünlerimizi görebilirsiniz. Standart ölçüler dışında siparişleriniz için lütfen telefon veya mail ortamında bizimle irtibata geçiniz.

WhatsApp chat